Sportowe zegarki Rado D-Star 200.

W ofercie marki RADO, która od wielu lat z powodzeniem stosuje super nowoczesne, niezwykle twarde i nowatorskie technologicznie materiały, przeważają eleganckie, wieczorowe i wizytowe modele czasomierzy. W  takich liniach wzorniczych, jedynym dopuszczalnym akcentem sportowym jest zastosowanie w niektórych modelach dodatkowego wyposażenia – stopera. Jako, że sportowy tryb życia króluje w naszym życiu, to właśnie sportowe zegarki są obecnie ważnym elementem kolekcji każdej z firm zegarkowych. Nastał więc najwyższy czas, by także marka RADO zaoferowała nowy, zdecydowanie sportowy, atrakcyjny dla naszych, polskich klientów zegarek. W przypadku jednoznacznie rozpoznawalnej stylistyki zegarków tej marki, jaką szczyci się RADO, ważne jest także, by także kolekcja sportowych zegarków mieściła się w jej ramach, czyli jak to się teraz nowocześnie mówi "miała kod DNA firmy RADO".

Rado D-star 200 automaticW tym roku w czasie zbliżających się targów zegarkowych w Bazylei, marka Rado zaprezentuje nową kolekcję zegarków sportowych w linii Rado D-Star 200. Będą to bardzo sportowe, tak pod kątem wyglądu jak i parametrów technicznych modele. Obok technicznych atrybutów zegarka sportowego, modele te, poprzez swoją stylistykę, jednoznacznie identyfikują się z innymi wyrobami tej marki. Wszystkie wzory, nawet te wyposażone w stoper, posiadają wodoszczelność 20 bar (200m) i stalowy, z wypełnieniem wykonanym z ceramiki, pierścień dekompresyjny. Nowoczesna stylistyka koperty i ceramiczny, dominujący na kopercie element, to jednoznaczne wskazania łączące rodzinę zegarków RADO. Rado D-star 200 chrono
Na targach w Bazylei, firma RADO pokaże 10 różnych wariacji tych zegarków. Wszystkie mechaniczne, z automatycznym naciągiem, wszystkie z kalendarzem, wśród nich modele trzywskazówkowe oraz wyposażone w stoper. Tak w modelach trzywskazówkowych, jak i w tych wyposażonych w stoper, dla wersji z niebieską tarczą takiego samego koloru są elementy ceramiczne, dla szarej i czarnej – ceramika w kolorze czarnym. Warto też zaznaczyć, że w modelu z czarną tarczą (i takiego samego koloru pierścieniem dekompresyjnym) bransoleta posiada wewnętrzne wstawki z czarnej ceramiki. Mamy także model z czarną ceramiką i paskiem kauczukowym, oraz wersję ze złoconą w technice PVD kopertą i bransoletą, oraz czarnymi wstawkami ceramicznymi w bransolecie. W wszystkich modelach odczyt wskazań kalendarza jest ułatwiony, dzięki zastosowaniu powiększającej lupy. Rozwiązanie to, znane od dawna, we współczesnych zegarkach jest teraz o tyle atrakcyjniejsze, że soczewka lupy jest wykonana wewnątrz szafirowego szkła i nie wystaje ponad jego powierzchnię. W modelach ze stoperem, zmodyfikowany mechanizm Valjoux i posiadający ponad 50 godzin rezerwy chodu, jest dedykowany firmie RADO.

Rado D-star 200 Już teraz, na niespełna miesiąc przed rozpoczęciem najważniejszych światowych targów zegarkowych - BaselWorld 2012 w szwajcarskiej Bazylei, firma RADO prezentuje na specjalnej wystawie zorganizowanej w salonie odCzasu doCzasu w Złotych Tarasach, wybrane dwa modele tych nowych sportowych zegarów. Są to, wydaje się najlepiej pasujące na nasz rynek i doskonale prezentujące się, następujące wzory:
- trzywskazówkowy z czarną tarczą, czarną ceramiką wypełniającą pierścień dekompresyjny i czarnymi, ceramicznymi elementami bransolety,
- ze stoperem z czarną tarczą, czarną ceramiką wypełniającą pierścień dekompresyjny i czarnymi, ceramicznymi elementami bransolety. Rado D-star Basel special 2011
Dodatkowo, na wystawie  prezentowany jest, limitowany do 1111 sztuk, model RADO D-Star Basel Special 2011, wykonany z kombinacji ceramiki i kauczuku. Te dwa materiały, można przyjąć jako symboliczne dla firmy Rado, z względu na jednoznaczne wskazania na sport i nowoczesne wzornictwo.
Ceny detaliczne zegarków przedstawionych na wystawie wynoszą odpowiednio 7 290,00 zł 10 290,00 zł dla zegarków Rado D-Star 200 i 13 190,00 zł dla zegarka Rado D-Star Basel Special 2011.

Władysław Meller
www.e-zegarki.info.pl

odCzasu doCzasu

Centrum Złote Tarasy
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
 • telefon +48 22 222 03 05
otwarte
 • poniedziałek - sobota 9.00 - 22.00
 • niedziela 9.00 - 21.00
Szukaj
 • Mont Blanc
 • VERTU
 • Chopard
 • Longines
 • Maurice Lacroix
 • Perrelet
 • Rado

Sklep www.e-zegarki.info.pl

portal sport i zegarki

Nasi @ partnerzy